פיתוח מערכות פנים ארגוניות

פיתוח מערכות

פיתוח מערכות פנים ארגוניות

הסטודיו שלנו מתמחה בבניית מערכות פנים ארגוניות (״בק אופיס״) המותאמות בדיוק לצורכי העסק ועוזרות לייעל את העבודה ולהזניק אתכם קדימה.

ביחד נזהה תהליכים ידניים שחוזרים על עצמם, נזהה צווארי בקבוק בתהליכי העבודה ונייעל לכם את העסק.

תהליך הפיתוח מתחיל באפיון נכון ומדוייק. בשלב האפיון אנו מבינים את הצרכים שלכם, מגדירים את השפה העיצובית, מחליטים על הפונקציונליות של המערכת, מזהים מערכות צד שלישי המצריכות התייחסות מיוחדת ועוד. 

לאחר שהגדרנו עיצוב ואפיון, אנו מתחילים בתהליך הפיתוח כאשר אתם מעורבים בכל התהליך – רואים את התוצר ונותנים פידבק תוך כדי תנועה.

בסוף שלב הפיתוח אנו מטמיעים את התוצר בארגון ומלווים אתכם לאורך תהליך האונבורדינג.

עוד מהשירותים שלנו

chart bar 32

שיווק ו- SEO

אנו נותנים מענה מקצועי בכל הקשור לשיווק – אורגני או ממומן, או שניהם – ולתחום ה- SEO.

נפעיל את הכלים הנכונים בהתאם למטרות אותן נגדיר יחד – חסכון בעלויות תפעול / הגדלת הכנסות החברה / כניסה לשוק הבינלאומי וכו'

p chart

מידע אנאליטי

העבודה לא מסתכמת בבניית האתר אלא ממשיכה באיסוף הנתונים וניתוח המידע כמו – התעבורה באתר, אחוזי נטישה, מיקוד קהל היעד וההתנהגות שלהם באתר ועוד.

אנו עובדים עם הכלים המתקדמים של גוגל ופייסבוק ונעזרים בהם כדי לכוון למטרות השיווק שהגדרנו.

settings

תחזוקה

בדיוק כמו שהרכב שלכם צריך תחזוקה תקופתית כדי להמשיך ולשרת אתכם נאמנה, כך גם אתרי אינטרנט חייבים להיות מתוחזקים באופן שוטף על מנת לעמוד בדרישות שלכם, להשאר מעודכנים ולתחזק את הנוכחות הדיגיטלית של העסק או המותג שלכם.

בסופו של דבר – האתר צריך לעבוד בשבילכם!

למה אנחנו?

virtual environment

נסיון

הסטודיו שלנו עובד בשיתוף פעולה עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים – ניהול פרוייקטים, מפתחים, אנשי אוטומציה, מנהלי פיתוח ובדיקות ועוד.

הנסיון המצטבר שלנו בתעשיית ההיי טק הוא זה שנותן לנו את הבטחון והיכולת לתת לכם שירות!

web design

שירות

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם הנכס הכי חשוב , כי לקוחות מרוצים מביאים לקוחות מרוצים, אבל עזבו, למה שאנחנו נדבר על עצמינו, זה מה שהלקוחות שלנו אומרים:

״אני חייב להגיד לך שממש מזל שהכרתי אותך, יכולת הפיתוח שלך מהגבוהות שיצא לי לעבוד איתם, ועבדתי עם לא מעט מפתחים, והשירותיות – אין דברים כאלו״

״…מאז שהתחלנו לעבוד ביחד, פתחתם לי את הראש לכל כך הרבה דברים שלא חשבתי עליהם קודם. היעילות של המשרד פשוט עלתה פלאים.״

app services

פתרון כולל

אצלנו ״פתרונות תוכנה תחת קורת גג אחת״ אינו רק סלוגן. אנו שואפים לתת לכם פתרונות הוליסטים לכל דרישה. יחד עם זאת, אנו פתוחים לכל דרישה / מחשבה. אם תרצו חלק מסל הפתרונות שאנו מציעים, נשמח לתת שירות!