פיתוח אתרים

פיתוח אתרים

פיתוח אתרים מתקדם, מדוייק, מושחז!

הסטודיו שלנו מתמחה בבניית אתרי תוכן, סחר, תדמית ועמודי נחיתה לעסקים, תוך שימוש בטכנולוגיות האחרונות כדי להביא לכם מוצר מתקדם, יעיל ונכון עבורכם.

תהליך הפיתוח מתחיל באפיון נכון ומדוייק. בשלב האפיון אנו מבינים את הצרכים, היעדים והציפיות שלכם, מיהו קהל היעד, מהי השפה העיצובית ועוד. לאחר שהגדרנו עיצוב ואפיון, אנו מתחילים בתהליך הפיתוח כאשר אתם מעורבים בכל התהליך – רואים את התוצר ונותנים פידבק תוך כדי תנועה.

הרעיון בסופו של דבר הוא לבנות נכס דיגיטלי שישרת ויעבוד עבורכם, לכן, בנוסף לבניית האתר, יש לוודא נוכחות דיגיטלית – נוכחות של הנכס הדיגיטלי שלכם במנועי החיפוש (גוגל בתכלס…)

רגע, למה לי דיגיטל?!

או, שאלה מעולה!

קצת מספרים (1) – שוק ה- ecommerce בעולם הכניס השנה (2021) קצת מתחת ל- 5 טריליון דולר (!) וצפוי לגדול לכיוון ה- 6.3 טריליון דולר עד שנת 2024. 
קצת מספרים (2) – כדי להרוויח $20,000 בחודש, צריכים להיכנס לחנות הפיזית שלכם כ- 3,520 מבקרים שייצרו כ- 70 הזמנות ביום.

במילים אחרות, לקוחות מחפשים לקנות מוצרים ו/או שירותים אונליין, וכמו שהסלוגן אומר: אם אתה לא שם – אתה לא קיים.

עוד מהשירותים שלנו

chart bar 32

שיווק ו- SEO

אנו נותנים מענה מקצועי בכל הקשור לשיווק – אורגני או ממומן, או שניהם – ולתחום ה- SEO.

נפעיל את הכלים הנכונים בהתאם למטרות אותן נגדיר יחד – חסכון בעלויות תפעול / הגדלת הכנסות החברה / כניסה לשוק הבינלאומי וכו'

p chart

מידע אנאליטי

העבודה לא מסתכמת בבניית האתר אלא ממשיכה באיסוף הנתונים וניתוח המידע כמו – התעבורה באתר, אחוזי נטישה, מיקוד קהל היעד וההתנהגות שלהם באתר ועוד.

אנו עובדים עם הכלים המתקדמים של גוגל ופייסבוק ונעזרים בהם כדי לכוון למטרות השיווק שהגדרנו.

settings

תחזוקה

בדיוק כמו שהרכב שלכם צריך תחזוקה תקופתית כדי להמשיך ולשרת אתכם נאמנה, כך גם אתרי אינטרנט חייבים להיות מתוחזקים באופן שוטף על מנת לעמוד בדרישות שלכם, להשאר מעודכנים ולתחזק את הנוכחות הדיגיטלית של העסק או המותג שלכם.

בסופו של דבר – האתר צריך לעבוד בשבילכם!

למה אנחנו?

virtual environment

נסיון

הסטודיו שלנו עובד בשיתוף פעולה עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים – ניהול פרוייקטים, מפתחים, אנשי אוטומציה, מנהלי פיתוח ובדיקות ועוד.

הנסיון המצטבר שלנו בתעשיית ההיי טק הוא זה שנותן לנו את הבטחון והיכולת לתת לכם שירות!

web design

שירות

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם הנכס הכי חשוב , כי לקוחות מרוצים מביאים לקוחות מרוצים, אבל עזבו, למה שאנחנו נדבר על עצמינו, זה מה שהלקוחות שלנו אומרים:

״אני חייב להגיד לך שממש מזל שהכרתי אותך, יכולת הפיתוח שלך מהגבוהות שיצא לי לעבוד איתם, ועבדתי עם לא מעט מפתחים, והשירותיות – אין דברים כאלו״

״…מאז שהתחלנו לעבוד ביחד, פתחתם לי את הראש לכל כך הרבה דברים שלא חשבתי עליהם קודם. היעילות של המשרד פשוט עלתה פלאים.״

app services

פתרון כולל

אצלנו ״פתרונות תוכנה תחת קורת גג אחת״ אינו רק סלוגן. אנו שואפים לתת לכם פתרונות הוליסטים לכל דרישה. יחד עם זאת, אנו פתוחים לכל דרישה / מחשבה. אם תרצו חלק מסל הפתרונות שאנו מציעים, נשמח לתת שירות!