נעים להכיר!

privacy policy

 

נעים מאוד, אנחנו קוויקדב – פיתוח תוכנה.

הקמנו את החברה בשנת 2017 מתוך מטרה ברורה – בניית מערכות ואתרי אינטרנט מורכבים, מבוססים קוד סגור או קוד פתוח (או שילוב של שניהם). 

מי אני?

 שמי יניב, נשוי ואב ל-3. עם למעלה מ- 20 שנות נסיון בתחום טכנולוגיית המידע ופיתוח בחברות היי טק גדולות, החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולהשתמש בידע שרכשתי כדי לעזור לכם  להצליח.

איך אנחנו עובדים

הרעיון הוא פשוט – לחבור לעוד אנשי מקצוע מהתחום כדי להביא לכם את הפתרונות הכי מתאימים ונכונים עבורכם. אז… יצרנו קבוצה מיוחדת ומוכשרת של אנשי מקצוע, כל אחד בתחומו, עם יותר מ- 40 שנות ניסיון (!) מצטבר בתחומים השונים כמו תשתיות, פיתוח, מנהלי פרוייקטים וכו'. לאחר שנים בתחום הטכנולוגי, ועם המון שנות ניסיון חשבנו לשתף את הידע והתובנות שצברנו ולעזור לכם להצליח.

המטרה שלנו – לא להיות עוד חברה שבונה אתרים, אלא לתת שירות כולל ומקיף בתחום – תוך בניית פתרונות יחודיים למטרה שלכם – החל מבניית אתרי אינטרנט המותאמים לצרכים שלכם בדיוק ועד לתמיכה בתהליכי המעבר מהעולם הישן והמסורבל אל החדש והיעיל.

אנו מאמינים שביכולתינו לעזור לכם להיות יעילים יותר – להוריד עלויות ולהעלות ריווחיות. אז קדימה – תנו לנו לעזור לכם להצליח.